Тролей № 9 помете и потроши две коли пред Александровска болница в София. Това гласи публикация във Фейсбук, видя Sofia24.bg.
"Инцидентът е от преди обяд, от 11:00 часа.Инцидентът е между тролейбус и два автомобила. Има нанесени само материални щети. Няма данни за пострадали", съобщиха от СДВР.
Зареждане ...


14:29 / 31.03.2023
637





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.