Центърът на София почерня от полиция, отцепват го заради Зеленски. Това съобщи репортер на "Фокус".
Затворен е бул. "Цар Освободител" от полицията.
Много полицаи са се събрали в района около Народно събрание и Министерския съвет
Зареждане ...
Центърът на София почерня от полиция, отцепват го заради Зеленски. Това съобщи репортер на "Фокус".
Затворен е бул. "Цар Освободител" от полицията.
Много полицаи са се събрали в района около Народно събрание и Министерския съвет
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.