Катастрофа с участието на три автомобила е станала на кръстовището между бул. "Д-р Г.М. Димитров“ и ул. "Никола Габровски“. Това съобщиха очевидци в голяма група във Facebook, видя Sofia24.bg.
Гражданите публикуваха две снимки от мястото на верижната катастрофа. Шофьор коментираха видяното така: "Е, как да спазват дистанция, докато блеят в телефоните...".
По предварителна информация няма сериозно пострадали хора.
Зареждане ...


17:25 / 10.01.2024
581





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.