Автомобил е самокатастрофирал на Северната скоростна тангента, в близост до изхода на село Мрамор, посока Чепинци, съобщиха от МВР за Sofia24.bg.
"Шофьорът се е ударил в мантинелата. Леко пострадал е, откаран е за преглед", уточниха още от МВР.
Движението вече е възстановено и се осъществява нормално, съобщиха от АПИ.
Зареждане ...


12:35 / 13.02.2024
1173





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.