Автомобил излетя от платното и помете металните ограждания на столичния бул. "Мария Луиза", видя Sofia24.bg. Инцидентът се е случил на светофара преди ул. "Опълченска", в посока квартал "Надежда". 

В голяма група във Facebook бяха публикувани снимки от мястото на катастрофата. Към момента няма данни за пострадали хора.

В столицата днес валя дъжд, настилките са хлъзкави, шофирайте внимателно.