Автомобил излетя от платното и помете металните ограждания на столичния бул. "Мария Луиза", видя Sofia24.bg. Инцидентът се е случил на светофара преди ул. "Опълченска", в посока квартал "Надежда".
В голяма група във Facebook бяха публикувани снимки от мястото на катастрофата. Към момента няма данни за пострадали хора.
В столицата днес валя дъжд, настилките са хлъзкави, шофирайте внимателно.
Зареждане ...


18:51 / 13.02.2024
977





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.