Катастрофа е станала на магистралата "Тракия" преди мотела на Ихтиман, посока София, разбра Plovdiv24.bg
Според очевидци, публикували снимки във фейсбук групата "Магистрала Тракия" има тапа, минава се в аварийната лента само, тъй като в изпреварващата има смачкан автомбоил.
Според последната информация от сайта на агенция "Пътна инфраструктура" възстановено е движението при км 44 на АМ "Тракия“ в посока София.
Шофирайте внимателно.
Зареждане ...


12:56 / 14.06.2024
1662






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.