Предполага се, че сме изкарали някакви пари от филма, което адски дразни някои хора. Това заявиха в последния брой на подкаста си известните продуценти Иван и Андрей по повод филма за Гунди, който излезе на кино през септември.
"Хората с негативно мислене са толкова шумни в социалните мрежи, че се създава усещането, че са мнозинство. Мълчанието на мнозинството позволява хейтърите да се чувстват по-силно", конкретизираха Иван и Андрей.
Те подчертаха, че всички авторски права на филма "Гунди - легенда за любовта" са уредени.
Това е и един своеобразен отговор на обвиненията на естрадната легенда Мими Николова относно песента "Замълчи, замълчи", която звучи във филма, че не е питана дали може да бъде използвана.
Зареждане ...


14:50 / 02.12.2024
844







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.