Един от шефовете на Националната служба за охрана (НСО) е катастрофирал преди малко в София, научи bTV.
Инцидентът се е случил на детелината на "Бояна" и Околовръстен път, посока Младост.
От НСО потвърдиха, че става въпрос за леко пътнотранспортно произшествие без пострадали.
Зареждане ...


22:18 / 21.01.2025
1059







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.