Един от шофьорите от снощната тежка катастрофа на бул. "Тодор Александров" в София е дал положителни проби за наркотици и алкохол. Има и пострадал.
Това потвърдиха от МВР за NOVA. Сигнал за инцидента е подаден след 22 часа.
Припомняме, че тежката катастрофа стана късно снощи. По информация на очевидци тя е била заради гонка с полицията, но органите на реда опровергаха данните.
Зареждане ...


08:27 / 24.02.2025
1231





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.