"Когато дойде злото, когато дойде нещастието, трябва да си помагаме и се надявам тази мъка да може да я преодолеят по-лесно, защото загубата им е огромна, това са хора, които тепърва са започвали житейския си път и за техните близки животът вече изглежда по съвесем друг начин", каза пред журналисти pредседателят на Народното събрание Наталия Киселовa по повод трагедията в РСМ.
По думите ѝ посланикът на Република Северна Македония у нас Агнеса Руси Поповска благодари за усилията, които българските лекари полагат.
"Мисля, че нашите медици ще бъдат много всеотдайни, за да помогнат за оздравяването на децата", каза още тя.
Зареждане ...


11:37 / 18.03.2025
827


Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.