Кръводарители в помощ на пострадалите от Кочани могат даряват и във ВМА, съобщиха от лечебното заведение.
Във Военномедицинска академия (ВМА) е създадена организация в подкрепа на кръводарителската кампания на БЧК, УМБАЛСМ "Пирогов" и Националния център по трансфузионна хематология, касаеща лечението на пострадалите младежи при инцидента в град Кочани.
Всеки желаещ да помогне може да го направи в Кръвния център на ВМА – от понеделник до неделя, от 08:00 до 16:00 часа.
Зареждане ...


11:33 / 18.03.2025
980



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.