Трамвай в столицата делерира на бул "Мария Луиза", срещу кино "Освобождение". При инцидента той се е блъснал в стълб.
От снимките в социалните мрежи се вижда, че трамваят е бил пълен с пътници, които са напуснали превозното следствтво след инцидента.
Зареждане ...


17:51 / 26.03.2025
1385






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.