Трамвай в столицата делерира на бул "Мария Луиза", срещу кино "Освобождение". При инцидента той се е блъснал в стълб. 

От снимките в социалните мрежи се вижда, че трамваят е бил пълен с пътници, които са напуснали превозното следствтво след инцидента.