Четирима души, приети в "Пирогов" след трагедията в Кочани, ще бъдат изписани утре от болницата. Това съобщи пред NOVA началникът на Клиниката по изгаряния и пластична хирургия - проф. д-р Мая Аргирова.
Те временно ще останат в България, за да може да бъде проследено тяхното състояние. Лечебното заведение ще има ангажимент към възстановяването на пациентите през следващите две години.
Зареждане ...


21:09 / 07.04.2025
943



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.