Кола се заби в градинка пред пицария в София. Инцидентът е станал на ул. "Константин Иречек“, в кв. "Крива река“.
Шофьорът е преминал през тротоара и е събрал бетонни саксии, като спира само на метри от витрината на заведението.
За щастие няма пострадали пешеходци. Все още не е ясно каква е причината за произшествието.
Зареждане ...


10:27 / 14.04.2025
944







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.