Тежка катастрофа между автомобил и моторист е станала тази вечер на голям столичен булевард. За инцидента съобщиха очевидци в социалните мрежи.
Пътнотранспортното произшествие е станало на бул. "Александър Стамболийски".
Според очевидци на инцидента информират, че мотористът е преминал на червен светофар. Съобщава се, че той е бил употребявал алкохол.
На място има екипи на Спешна помощ и "Пътна полиция".
Зареждане ...


22:01 / 18.04.2025
1374







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.