Почина пострадалият, паднал от електрическа тротинетка тази нощ в София.
Припомняме, че инцидентът се случи на бул. "Тодор Каблешков" след полунощ.
По първоначални данни загиналият е момче на 22 години. Той е загубил управление над тротинетката, вследствие на което е катастрофирал. От удара е падал на земята, а по-късно е и починал.
Случаят се разследва от компетентните органи.
Зареждане ...


14:11 / 07.06.2025
1568





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.