Отборите на Ботев Пловдив и Локомотив София ще изиграят приятелски мач по време на паузата в първенството заради двубоите на националните отбори. Контролата между "канарчетата" и столичните "железничари" е насрочена за 27 март (петък) от 15:30 часа на комплекс "Никола Щерев – Старика“.
Двубоят ще бъде със свободен вход за фенове и журналисти.
Зареждане ...


14:29 / 23.03.2026
1640












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.