Втора катастрофа тази сутрин е станала в София, съобщават очевидци в социалните мрежи.
Инцидентът е станал в района на булевард "Петко Ю. Тодоров" посока булевард "България". Няма информация за пострадали.
По ударилите се автомобили има нанесени значителни материални щети. Шофьори съобщават, че се е образувало задръстване.
По-рано ви съобщихме за тежко ПТП в района на булевард "Симеоновско шосе".
Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


10:15 / 01.04.2026
1625







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.