Славия завърши наравно 2:2 при гостуването си на възродения отбор на Берое (Стара Загора). Срещата започна зле за белите, тъй като те отстъпваха в резултата с 0:2 още до 6-та минута. След бързите две попадения домакините се вдигнаха на щурм, за да довършат своя съперник, като най-активен в редиците на „заралии" бе ветерана Костадин Видолов. Белите от своя страна успяха да притъпят натиска на домакините и на свой ред заредиха атаки към вратата на старозагорци. Минута преди последния съдийски сигнал за първото полувреме Илия Илиев с хубав удар успя да върне едно поападение. След почивката отборът на Славия бе по-активния на терена и благодарение най-вече на опита си успя да се добере до равенството и да вземе една точка за София. В даденото ото съдията продължение на срещата в 93-та минута Милан Коприваров успя да изравни резултата, засичайки центриране. След попадението Орлин Орлинов от Славия и Диан Генчев от Берое получиха червени картони за спречкване.

ЗАРЕЖДАНЕ...
Зареждане ...

17:42 / 01.03.2008
1071












Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.