Спортните новини: Днес (0) | Вчера (1)
Нападателите на Левски с контузии
Автор: Екип на Sofia24.bg 20:41 / 09.03.2008Коментари (0)2981
© Sofiadnes.com
Жеан Карлос и Еньо Кръстовчев ближат рани след победата на Левски над Берое с 1:0. Тараните се оплакват от различни контузии и ще се възстановяват преди мача за Купата на България с Литекс.

„Карлос беше зле още на почивката, но рискувахме с него, защото резултатът не беше благоприятен. Кръстовчев също има проблем и сега ще ги лекуваме", внесе яснота треньорът на Левски Станимир Стоилов.

Кръстовчев се появи на „Герена" преди заниманието на „сините" с една хладилна чанта с лед в ръка. Роденият в Дупница голмайстор получи травма през второто полувреме, но все пак устиска и изкара да края мача в Стара Загора.

Със сигурност Лусио Вагнер няма да играе в Ловеч. Бразилският защитник завъртя няколко обиколки на едно от помощните игрища заедно с кондиционния треньор на Левски.

Левият прасец на Вагнер бе облепен със специални лепенки, които са част от възстановителните медикаменти използвани от щаба на „сините".

С болежки е и Николай Димитров, който обаче ще е на линия за битката с Литекс.

Източник: Gong.bg