13-годишно момче е скочило от шестия етаж в Пазарджик, научи Plovdiv24.bg. Инцидентът е станал вчера следобед. Веднага бил подаден сигнал до тел. 112.

"Детето е откарано по спешност в болницата в Пазарджик. Стабилизирано е, но предвид тежкото му състояние е транспортирано в УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив", каза говорителят на МВР Мирослав Стоянов за Plovdiv24.bg

Към момента момчето е в Клиниката по анастезиология и интензивно лечение. Травмите обаче са много тежки и лекарите се борят за живота му. 

Образувано е досъдебно производство за склоняване към самоубийство. Момчето е скочило от прозорец на апартамента, където живее.