Акт по Указа за борба с дребното хулиганство е съставен на 35-годишен мъж от село Струйно след нарушаване на обществения ред в МБАЛ- Шумен.
Малко след 9 часа вчера мъжът придружавал свой близък в болничното заведение и отправил на висок тон обиди към персонала в спешното отделение.
Задържан е за срок до 24 часа в полицейското управление в града. С решение на РС- Шумен от вчера на извършителя е наложено наказание – парична глоба в размер на 300 лева.
Зареждане ...


13:57 / 22.07.2022
629






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.