"Борисов е оставен да седи на една дървена пейка, без легло, цяла нощ", заяви пред журналисти адвокатът му Менко Менков.
Защитата на Борисов заяви, че той не е преместван никъде, както и че все още няма никаква иформация по случая.
Тепърва адокатът ще разговаря с Борисов и с органите на реда.
Прокуратурата бе уведомена за арестите по факс, без да има изпратени документи по делото.
Зареждане ...


13:44 / 18.03.2022
671




aahasfer
на 18.03.2022 г.
Сега педалчето *крупен* да се нареди на опашка за салама на Бойко!Къде сет,ЧЕРВЕНИ СОПОЛИВИ ТРОЛЧЕТА!
KzzT_
на 18.03.2022 г.
Предлагам спрешно да се отвори ДМС сметка и да се събере пара за едно дормео, това не е нормално, какви хора сте бееее....
Анонимен
на 18.03.2022 г.
Ох завалииката той
aahasfer
на 18.03.2022 г.
ти да не си бил там,сопол?
Аликс
на 18.03.2022 г.
Че всички останали в ареста да не спят на легло с пухени завивки?!
well done
на 18.03.2022 г.
Каквото за Асан, това и за Асен. Адвокатина сега ли вижда за пръв път такава обстановка в такова "заведение"
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.