7 луксозни лимузини от различни марки са били иззети при специализирана акция, проведена на територията на Перник и София. В нея са участвали служители на "Националната полиция“, сектор "Противодействие на криминалната престърпност“ при ОД на МВР – Перник.
Установено е, че возилата са двойници на вече регистрирани коли на територията на европейски държави. Всички те са бивша или настояща собственост на пернишки граждани.
Образувано е досъдебно производство и действията по разследването продължават под ръководството на прокуратурата.
Зареждане ...


19:13 / 10.05.2022
597






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.