Представители на правителството ще обявят на пресконференция в 11 часа утре, 21-ви октомври 2022 г., напредъка по осигурените от служебния кабинет средства от европейските фондове, информират от пресслужбата на МС.
Подробности по темата ще дадат заместник министър-председателят по управление на европейските средства Атанас Пеканов, министърът на иновациите и растежа Александър Пулев, министърът на околната среда и водите Росица Карамфилова, заместник-министърът на образованието и науката Надя Младенова, заместник-министърът на труда и социалната политика Наталия Ефремова и ръководителят на Управляващия орган на програмата "Транспортна свързаност“ Мартин Георгиев.
Пресконференцията ще се състои в Гранитната зала на Министерския съвет, се казва в прессъобщението.
Зареждане ...


15:39 / 20.10.2022
618




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.