Екипи на дирекция "Аварийна помощ и превенция“ на Столичната община със специализирана техника и помпи помагат за отводняване и почистване на наносите от Професионалната гимназия по жп транспорт "Христо Смирненски“. Сградата е сред най-пострадалите от наводнението в Карлово.
По нареждане на кмета на София Йорданка Фандъкова екипите са в Карлово от вчера и помагат за преодоляване на последствията след поройните валежи. В Карлово е обявено частично бедствено положение.
Зареждане ...


13:21 / 24.08.2022
909






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.