Бързият влак от Бургас за София престоя няколко часа на жп гара Стряма, съобщи за БНТ пътуващ във влака.
По думите на Вълко Конов влакът е трябвало да пристигне в столицата в 5:30 ч. сутринта, но едва преди 9 ч. композицията е потеглила отново към София. Като причина за престоя е било посочена авария на товарен влак.
Зареждане ...


10:19 / 09.09.2022
464




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.