Пътен инцидент в столицата. Aвтобус на градския транспорт е кастрофирал в дърво. Това се случва в квартал "Младост - 2", съобщават от МВР.
Малко след 17 часа в полицията е подаден сигнал за пътен инцидент. При инцидента са ударени две паркирани коли, без хора в тях.
Към мястото на произшествието са изпратени екипи на полицията и бърза помощ. Няма данни за сериозно пострадали.
Работата за установяване на причините за инцидента продължава.
Зареждане ...


19:11 / 20.09.2022
1016







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.