Седем бели гълъби полетяха от площад "Македония" в Благоевград като послание за мир, разбирателство и взаимопомощ в целия свят.
С празнична програма Благоевград чества Националния празник 3 март.
"С тези бели гълъби, излетели от ръцете на деца, ще изпратим нашето послание за мир, разбирателство и взаимопомощ в целия свят, честит национален празник. Това е нашето послание за един мирен свят, за свободна воля и сътрудничество“, каза в словото си кметът на Благоевград Илко Стоянов, предаде бТВ.
След посланието за мир пред паметника на Гоце Делчев бяха поднесени цветя.
Зареждане ...


14:17 / 03.03.2022
539






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.