Бившият шеф на "Булгаргаз“ – Николай Павлов, е извикан на разпит в Софийската градска прокуратура.
Пред магистратите той ще се яви в качеството на свидетел по досъдебно производство.
Съветът на директорите на Българския енергиен холдинг (БЕХ) освободи целия борд на директорите на дружеството в края на миналия месец.
Зареждане ...


08:51 / 07.02.2022
658





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.