Втори ден продължават блокадите на Подбалканския път София-Бургас заради високите цени на горивата. Жители от Подбалкана протестират пред Спортната зала в Сопот, съобщи БНТ. Хората поискаха цените на горивата да паднат до 2 лева за литър.
Жители от Карлово и Сопот излязоха на протест и в събота, когато блокираха подбалканския път София-Бургас. Наложи се служители на полицията да отклоняват движението по обходни маршрути.
Зареждане ...


12:33 / 03.07.2022
586






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.