Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов публикува снимка с внуците си и техните кучета край елхата.
Борисов написа: "Вкъщи с Бойко и Иван и техните любимци Сара и Бари е най-хубавото време! Честита Нова година с пожелания за здраве и късмет, обич и радост"!
Зареждане ...
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов публикува снимка с внуците си и техните кучета край елхата.
Борисов написа: "Вкъщи с Бойко и Иван и техните любимци Сара и Бари е най-хубавото време! Честита Нова година с пожелания за здраве и късмет, обич и радост"!
nedevbs
на 02.01.2022 г.
Така е Бойко.Най-хубаво е с внуците.Особено след като си крал много силно и са осигурени да десето коляно.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.