Бившият премиер и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов подобно на стотици други шофьори попадна в задръстването на АМ "Хемус“ в ранния неделен следобед на 12 юни, съобщи сайтът "Балканец“.
Джипът на Борисов, управляван от него, бе блокиран да чака при Зелин, непосредствено преди станалия вече прословут с ремонтните дейности в него тунел "Ечемишка“. Докато чакаше в задръстването, Борисов обсъждаше с шофьорите в съседство актуалната политическа обстановка.
Във видимо добро настроение и без излишни нерви от пътната обстановка лидерът на ГЕРБ позира пред камерите.
В близост друга популярна личност, но не от политическия небосклон, а от музикалния и шоу бизнес - Фънки, също попадна в капана на "Хемус“. С типичното си спокойствие, самообладание и философско изражение на човек, който е "над нещата“, Фънки стоически издържа забавянето.
Зареждане ...


11:49 / 13.06.2022
447




mannoli
на 13.06.2022 г.
Бивш затворник и долноразряден мафиот, който лъжеше и крадеше от народа си в продължение на 12 г. а ние му се радваме?!?! Невероятен народ сме!
bai-tozi
на 13.06.2022 г.
И двамата са велики пичове.
hopkins
на 13.06.2022 г.
хубава джипка си е взел баце, харчи си милионите на спокойствие докато мазно клати държавата дори и изгонен от кормилото...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.