Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов потъна в мъка. Той сподели своя снимка в социалните мрежи с председателя на Европейския парламент Давид Сасоли и написа жалейка по повод кончината му. Ето какво написа Борисов:
"Загубихме голям приятел и лидер в лицето на председателя на Европейския парламент Давид Сасоли. Съболезнования на семейството и близките".
Зареждане ...


10:07 / 11.01.2022
473






Анонимен
на 11.01.2022 г.
Борисо от къде се пости - от затвора ли? Там постенето позволено ли е
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.