Бизнесменът Васил Божков, който е обвиняем в България за финансови престъпления, изрази отношение към последните политически събития, като посочи виновника само с инициали.
Той написа във фейсбук:
"Отиде си поредното правителство и парламент. ББ продължава да управлява в сянка.
За 12 години съсипа, каквото можеше, и сега се опитва да прехвърли вината на дошлите след него. Защитава тези, които до вчера отричаше. Готов е на всичко само и само да се спаси.
Кризата, която продължава да се задълбочава, е благодарение на 12-годишното управление на ГЕРБ.
Виновните за третата национална катастрофа трябва да си понесат последствията."
Зареждане ...


11:23 / 02.08.2022
711




Анонимен
на 02.08.2022 г.
А Виденовата и Лукановата 1ва и 2ра ли бяха !? Ще си изгниеш в Дубай ,като помияр без история. Ако и да имаш милиарди ,яж си ги с лайна.
Анонимен
на 02.08.2022 г.
черепа пак се обади от райското си кътче......"този честен и справедлив човек"
Анонимен
на 02.08.2022 г.
Буклук
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.