За брутално меле на магистралата в посока Варна при разклона за "Слънчево" научи Varna24.bg от коментар на Йордан К. в групата "Виждам те КАТ-ВАРНА".
"3 коли!!! Смазани до неузнаваемост, най вероятно има жертви...Състезаваха се една S класа, Ауди rs6 и Бмв M8, минаха ни и след 200-300 метра се разпиляха в други коли", гласи коментара на същият свидетел в групата.
На този етап няма официална информация за инцидента от полицията, нито яснота дали има жертви и сериозно пострадали при катастрофата.
На място има линейка и екип на пожарната, става ясно от снимка, споделена в групата "Виждам те КАТ-ВАРНА".
Зареждане ...


17:43 / 25.01.2022
620






Виктор1
на 26.01.2022 г.
Лошото при джигитите е, че застрашават невинни. Иначе нямам против да се самоизбиват.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.