Зрители на Нова телевизия сигнализираха за опасна дупка на АМ "Тракия". Севдалина Таскова се е разминала на косъм от сериозна катастрофа. Колата на потърпевшата понесла сериозни щети и се е наложило да бъде откарана с "Пътна помощ".
"Прибирайки се към Стара Загора, минах през дупката и гумата ми се пръсна. Спрях на около 400 метра от мястото", разказа Севдалина Таскова.
Тя е категорична, че ще търси правата си и ще претендира за максимално обезщетение.
От АПИ обясниха, че са възложили на пътно-поддържаща фирма да ремонтира участъка, който не е в добро състояние и не е ремонтиран от 1984 г.
Зареждане ...


08:52 / 28.06.2022
1150






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.