Българка реши да предупреди нашенци за схеми, които се въртят в ресторантите в съседна Гърция. Уточнява, че като са направили забележка на сервитьорите веднага са им върнали парите без преговори и дори са получили подарък - сладолед.
"Внимавайте като сте на ресторант в Гърция. Лъжат в сметките, както се сетят. Снощи в Паралия Катерини в сметката ни беше написано 8 евро два пъти. Като им казахме веднага ги върнаха без преговори. Но за комплимент на всеки клиент дават мини сладолед", пише жената.
Снимки можете да видите в галерията ни.
Зареждане ...


10:30 / 03.08.2022
610






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.