Опашка от автобуси на сръбско-унгарската граница. Наши сънародници, пътуващи към Германия, се оплакват, че повече от 18 часа чакат да минат пункта. По техни думи, в един от автобусите има и малки деца, пише "Нова".
Забавянето важи само за пътническите автобуси, защото леките автомобили и тирове минават безпроблемно.
Посланикът ни в Будапеща е обещал да осигури храна и вода на сънародниците ни на граничния пункт.
Зареждане ...


16:54 / 09.01.2022
647






Виктор1
на 09.01.2022 г.
Добре, във всяка медия казват че има забавяне на българските автобуси. Обаче никъде не пише причината. А би трябвало да има причина, нали?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.