Непочистени стаи и лоши условия вместо лукс в хотели у нас и при съседите. За това сигнализираха зрители на Нова телевизия, попаднали на лошо обслужване по време на лятната си ваканция в началото на сезона.
Вместо обещаната почивка край морето - на място заварват мръсни стаи, непочистен басейн и кутии с храна вместо ол инклузив бюфети. Какви са правата ни, ако перфектната стая в хотела остане само на снимка?
Повече можете да видите във видеото.
Зареждане ...


10:12 / 11.07.2022
810






mathur
на 13.07.2022 г.
Ми що ходите там бе Балъци,идете в Гърция,Турция....
Анонимен
на 12.07.2022 г.
Няма кой да работи
Анонимен
на 11.07.2022 г.
Аз се надявах да видя някоя хубава украинка,пък то пълно с роми и почиващи и персонал.
Анонимен
на 11.07.2022 г.
Добре дошли на бетономорието шушляци!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.