Снимка от Гърция отново привлече вниманието на нашенци. Фотосът е направен в Паралия Катерини и се вижда, че лудницата не е малка, а хората са доста. Всичко започва с публикация във Фейсбук, при която наши сънародници събират мнения относно гръцкото селище Паралия, видя Sofia24.bg.
Под публикацията жена качва тази снимка и пише: "Ходим за втори път! Супер е! Плажа е с пясък, хората учтиви, храната вкусна... като минус бих отбелязала трудното паркиране, много хора - особено вечер, и затварят няколко улици, които стават пешеходни и е лудница!!"
Следват и коментари, във връзка с това, че има много хора.
"И това Ви харесва?! Китен пасти да яде...";
"То е по-зле и от Равда".
Зареждане ...


11:24 / 08.08.2022
2204






Анонимен
на 10.08.2022 г.
Че, даже имало и пясък на плажа.баси.
MaryK
на 09.08.2022 г.
Доскоро бях в Гърция. Спокойно е на плажа, водата е кристална. Чадърите и шезлонгите са безплатни. Цените на бара, на плажа, са като в магазините, в града. Плажа се чисти всяка сутрин. По ресторантите има места. Храната е много вкусна. Порциите са огромни. Салатата струва 5-8 евро. Голяма бутилка вода в заведението дават безплатно. Втора голяма бутилка струва 1 евро. Безплатно дават и голям панер препечен хляб, със зехтин и риган.
Анонимен
на 08.08.2022 г.
Ако сте недоволни яжте лайна на нашето море
Анонимен
на 08.08.2022 г.
Еййй, вечно мрънкащите българи... Спрете се бе, гъзари. Нали за тва ходите в чужбина на море, да ви видят какви сте гъзари. Бъдете гъзари и стига сте мрънкали че ставате смешни вече..
Незнам
на 08.08.2022 г.
Да така е, тази година е голям гъч в Северна Гърция, а и местните твърдят, че има сериозно повече туристи от върховата им година 2019! Дано другата година се поохлади ентусиазма, че напаво ще трябва да сменяме дестинацията!
onetwo
на 08.08.2022 г.
Не се излагайте, Паралия Катерини е просто едно гръцко село пълно с балканци. Гърция изобщо не е това.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.