Българин с обнадеждаващо послание към всички чакащи на ГКПП "Маказа". "Здравейте! На границата е натоварено, но за сметка на това водата е топла. Така, че весело изкарване и умната!", написа мъжът във Фейсбук и качи следната снимка.
Явно той вече се е добрал до плажа и фрапето по гръцките плажове, докато други все още чакат на границата. Снимката е направена на 2 юли (събота).
Обстановката към този момент не е много цветна. Пътуващи предупреждават, че опашката започва на 1 км от бензиностанция "Лукойл", видя Sofia24.bg. Нашенци съобщават, че са чакали на границата близо час.
Зареждане ...


11:44 / 04.07.2022
455






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.