Българска браншова камара "Пътища" излязоха на протест в София, предаде репортер на Sofia24.bg. Протестните действия започнаха в 09:00 часа на пл. "Народно събрание".
Блокирани ще бъдат редица ключови пътни артерии, включително и проходи.
Строителните фирми излизат на протест, след като вчера премиерът Кирил Петков заяви, че 50% от парите ще бъдат платени сега, а останалите - при свършена работа. Става дума за 600 милиона.
От бранша настояват Народното събрание да приеме решение, което да позволи на изпълнителната власт да им изплати 50% от дейностите, които те са свършили миналата година.
Зареждане ...


09:07 / 13.04.2022
870






Анонимен
на 13.04.2022 г.
Тия бачкери да се прибират вкъщи щото ще изляза с бригадата и ще ги спукам от бой
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.