"Вие спестявате" - това гласи червен етикет (промоционален) в един от столичните хипермаркети, научи Sofia24.bg.
От снимката се вижда, че старата цена на продукта е 7.99 лв, а новата промоционална такава е 8.49 лева. На етикета пише също, че ако закупите сега ще спестите 15%. Къде е промоцията, се питат хората в социалната мрежа Фейсбук, където е публукувана въпросната снимка.
- Истината, коментират още в мрежата.
Това отново ли е подвеждаща промоция? В началото на месеца големи хранителни вериги имаха подобен проблем. Sofia24.bg ви представи издънките им.
Зареждане ...


10:27 / 24.01.2022
706






Mietwagen
на 27.01.2022 г.
Зависи от гледната точка! Аз например ще спестя 115 процента като не си го купя!
Анонимен
на 24.01.2022 г.
,Промоцията е че можеха да го увеличат с 50%...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.