Служителите на ДАНС, уличени в шпионаж, работят в една дирекция и вече са отстранени от работа. Това заяви председателят на ДАНС Пламен Тончев.
Единият е началник на сектор, а другият е началник на отдел. Двамата работят в агенцията повече от пет години и досега са определяни като добри служители.
От Държавна агенция "Национална сигурност" са уведомили прокуратурата. Събрани са доказателства и непосредствено след това е образувано досъдебно производство.
Тончев заяви, че ще има още руски дипломати, обявени за нежелани в нашата страна.
Още информация вижте във видеото!
Зареждане ...


15:02 / 01.04.2022
1345




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.