Няма особено желание в политиците да работят. Ако мислим за България и българските граждани, трябва да има правителство. Това каза пред журналисти на влизане в парламента депутатът от ДПС Делян Пеевски.
"Ако се мисли за други работи и защита на други интереси, няма да има кабинет. Идвам с очаквания днес да видим дали политиците живеят в България, или на Марс", добави той.
Зареждане ...


08:55 / 19.10.2022
419




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.