Ето за какво депутатите взимат заплата. В залата се гласуват закони, които според опозицията не са интересни и са "технически" и просто ги няма на работа. Това написа депутатът от "Продължаваме промяната" Росен Костурков в социалната мрежа Фейсбук.
"Е, мернаха се сутринта да се регистрират, за да не загубят надника, а и да се покажат за малко по телевизията. И толкова. Иначе като има камери постоянно плюят как нищо не правим.
Е, ние правим, те си обикалят по моловете!", завършва публикацията си той.
Зареждане ...


12:40 / 02.02.2022
342







Чопър
на 02.02.2022 г.
А вие какво иначе вършете ? И за какво ви е опозицията ,като я чегъртахте ?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.