Председателят на ПГ на ГЕРБ в 47-тото Народно събрание Десислава Атанасова упражни правото си на власт в късния предиобед.
"Гласувах за стабилност, нормалност и отговорност след месеците на хаос и безвремие!
Гласувах за хора, които имат опит, държавническото мислене и чувството за отговорност да водят България по европейския ѝ път на развитие!", заяви тя.
И допълни, че е дала своя вот също така за политика на диалог и обединение, както и за по-доброто бъдеще на родината си.
Атанасова е водач в две от листите на ГЕРБ - МИР 18 Разград и МИР 19 Русе.
Зареждане ...


11:48 / 02.10.2022
478




Анонимен
на 02.10.2022 г.
Тая чума още ли е жива.... Такава алчност, арогантност и наглост няма във друг човек... Тива е боклук на боклуците... Забрави когато бройко я тъпчеше, ама то като я чука нормално да и стене куче... По противен човек от тоя боклук няма... Даже бройко не ми е такъв.... Тия боклуци от герб дойдат ли на власт много хора, ще избягат от страната... Дванадесет години подложиха народа на глад и мизерия, че чак са нагли след като 3ти ги свалиха от влас и пак драпат да се качат на престола... Това е безочие от тяхна страна.... Противни са ми до дъното на душата.... За жалост пак ше ги изберат, защото играят много пари за да бъдат избрани отново....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.