Шефката на парламентарната група на ГЕРБ Десислава Атанасова присъства на Фестивала на спорта в Южен парк в София. Това съобщи самата тя като качи снимки от събитието в личния си профил във Фейсбук.
"Слънчева неделя за спорт", написа над поста си депутатката.
Празникът беше уважен и от младежи ГЕРБ. Атанасова беше облечена със спортен аутфит, позира с боксови ръкавици, като на един от кадрите дори удари кроше на свой противник на тепиха.
Зареждане ...


15:46 / 26.06.2022
1199




Анонимен
на 27.06.2022 г.
М..рша
dimitarsto
на 26.06.2022 г.
Мухахаха....мухахаха...wow...wow....
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.