Президентът Румен Радев ще се срещне с представители на ръководството на енергийната компания "Лукойл", съобщиха от пресцентъра на държавния глава.
На работната среща на "Дондуков" 2 ще бъдат обсъдени възможностите за ограничаване на инфлацията и за развитието на предвидима икономическа среда в страната, става ясно от официалното съобщение.
Зареждане ...


12:48 / 08.09.2022
693




bigi
на 08.09.2022 г.
Имитацийки за печелене на симпатийки. Първо служебното правителство се срещна с тях, сега и президентът. Ефект? НУЛЕВ!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.